uvod.jpg

O nás

Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách a nabídku poledních menu? Zadejte Svůj e-mail.

Firma Merane byla založena lidmi, kteří mají dlouholeté zkušenosti v gastronomii. Během svého působení v tomto oboru jsme se stále více utvrzovali v měnícím se trendu současného stylu stravování. A to jak stravování během pracovního procesu, tak i po něm.

Z pohledu dnešní doby je zřejmé, že během pracovního procesu je lepší zkrátit dobu určenou na oběd, svačinu či večeři (u odpoledních a nočních směn) a vyšetřený čas věnovat jiné formě odpočinku. Stejně tak i v soukromém životě je někdy zapotřebí volné chvíle trávit jinak než přípravou jídla. To umožňují právě firmy nabízející takzvané stravování přes ulici.

A takovou firmou je i Merane s provozovnou umístěnou v objektu „PAVON“ v Hořovicích. Předmětem naší činnosti je výroba a rozvoz jídel určených ke konzumaci u zákazníka.

Jídelníček nabízí bohatý výběr jídel italské kuchyně, bramborových specialit, salátů a baget. Veškeré pokrmy jsou vyráběné z kvalitních surovin za použití moderních postupů a vybavení.

Klademe velký důraz na kvalitu pokrmů a na jejich včasné dopravení na adresu zákazníka.

V případě jakéhokoliv dotazu či problému nás prosím kontaktujte prostřednictvím webových stránek, telefonu nebo faxu. Budeme se snažit veškeré dotazy zodpovědět a budeme za tuto diskusi vděčni. Věříme, že povede ke zkvalitnění našich služeb a k větší spokojenosti zákazníků.

Závěrem nezbývá než Vám za celou naší firmu předem poděkovat ,popřát dobrou chuť a těšit se na Vaši objednávku.

PIZZA MERANE

O NÁS

Pizza Merane v Hořovicích nabízející jedinečnou "TakeAway" pizzu již od roku 2006. Děkujeme za Vaši přízeň.

PIZZAMERANE.cz

© 2006 - 2024 Pizza Merane
Všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů